Najlepsi bukmacherzy online

Najpopularniejsi bukmacherzy do zakładów na żywo

Bukmacher online na szczycie listy to oczywiście znana marka w świecie bukmacherskim – bet365. Można typować, obstawiać oraz oglądać dziesiątki transmisji na żywo. Znajdziesz tam wszystkie popularne dyscypliny sportowe. Oferują często duże bonusy i freebety na zakłady live.

Na drugim miejscu jest znana i ceniona marka bwin. Podobnie do swojego głównego konkurenta oferuje dziesiątki meczów na zakładach na żywo. Również oferuje transmisje na żywo.U obu bukmacherów na kursy z 50% prawdopodobieństwem wystawione są kursy 1.83 i poniżej średniej w branży bukmacherskiej.

Betfair – najlepsza giełda zakładów bukmacherskich. Nie zakładamy siębukmacherem, tylko z innymi typerami. Doskonałe miejsce do arbitrażu. Brak marży bukmacherskiej. Prowizja pobierana tylko od wypłaty, a nie ze złożonych zakładów.

Sportingbet podobnie jak betfair, ale to typowy bukmacherem z dziesiątkami transmisji na żywo oraz setek meczy do obstawienia. Funkcja oglądania meczy jest niezbędna dla zarabiania na zakładach bukmacherskich.

Unibet bukmacher oferujący zakłady przedmeczowe jak i na żywo. Świetny bukmacher dla osób dużo obstawiających meczy na live. Oferują dużo rynków na zakłady oraz posiadają śietne promocje dla stałych graczy.

Pinnacle najlepszy bukmacher dla graczy, któych liczy się niska marża oraz wysokie limity na przyjmowane zakłady. Nie posiada tak dobrych promocji jak bukmacherzy podani wyżej. Oferują najlepsze kursy na mecze w całęj branży bukmacherskiej. Zakłady na żywo bardzo skromne i często zablokowane. Są dostępne tylko w popularnych ligach w piłce nożnej, tenisie, hokeja. Posiada najlepszą ofertę jeśli myślimy o profesjonalnej grze i długodystansowym zarabianiu na zakładach.

Leave a Reply