Regulamin

Regulamin serwisu trafnetypy.com określa zasady korzystania z treści udostępnianych na stronie oraz płatnych typów bukmacherskich.

1 . Treści udostępniane przez administratora oraz typerów Serwisu mają charakter edukacyjny, informacyjny oraz rozrywkowy.

2. Typy bukmacherskie (darmowe, płatne, przedmeczowe oraz typy na zakłady na żywo) stanowią subiektywną ocenę i nie gwarantują osiągnięcia zysku z typowania oraz zakładania się u bukmachera za środki finansowe oraz pieniądze. Nie podlegają gwarancji i nie gwarantujemy ich skuteczności.

3. Płatne typy są sugestią, ale nie stanowią zachęty i gwarancji do inwestowania na zakładach bukmacherskich. Każdy gracz oraz klient korzysta z nich na własną odpowiedzialność i ryzyko. Zakup usługi oraz płatnego typu jest dobrowolny i nieprzymusowy.

4. Serwis, administrator oraz typerzy nie ponoszą odpowiedzialności za zmianę wysokości kursu oraz wycofanie zdarzenia, typu oraz kursu z ofert bukmacherów.

5. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialność za jakiekolwiek straty finansowe, moralne i etyczne.

6. Serwis nie przyjmuje zakładów bukmacherskich oraz nie pośredniczy w ich zawieraniu.

7. Serwis nie zajmuje się inwestowaniem i pomnażaniem środków kapitałowych i finansowych swoim czytelników, graczy, klientów i innych osób odwiedzających stronę https://trafnetypy.com.

8. Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

9. Zabronione jest rozpowszechnianie informacji publikowanych przez serwis bez uzyskania zgody administratora Serwisu.

10. Korzystanie z serwisu możliwe jest tylko w przypadku pełnej zgody i akceptacji regulaminu.

11. Serwis nie nakłania do łamania prawa. Przed skorzystania z usług bukmachera lub treści udostępnianych przez Serwis zapoznaj się z miejscowych prawem i je przestrzegaj.