Trafne typy bukmacherskie

Trafne typy bukmacherskie – czy można za każdym razem poprawnie i trafnie typować zakłady i nie przegrywać? Wielu graczy codziennie zadaje sobie to pytanie gdy szukają wartościowych typów i kursów, aby założyć się u bukmachera i wygrać pieniądze.

Jako gracz z wieloletnim doświadczeniem spróbuję odpowiedzieć na to pytanie. Jest ono dosyć trudne, bo samo zakładanie się na pieniądze jest trudne, ale istnieją gracze, którzy konsekwentnie wygrywają oraz jest wielu profesjonalnych typerów, którzy bardzo dobrze sobie radzą z zakładami bukmacherskimi.

Sprawdź nasz pakiet typów w formie kuponów i zobacz jak typują zawodowi gracze bukmacherscy z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy valuebetting i nie typujemy meczy medialnych oraz typów masowych co jest bardzo ważne w długoterminowym obstawianiu zakładów bukmacherskich.

U nas znajdziesz strategię na zakłady bukmacherskie oraz porady jak stać się jednym ze zwycięzców.

Poniżej omówię podstawowe strategie zakładów bukmacherskich dla początkujących graczy, ale jeśli jesteś bardziej doświadczony, to może przejrzeć bardziej zaawansowane systemy gry.

Aby zarabiać lub zarobić na zakładach sportowych musisz zrozumieć kilka podstawowych strategii i wskazówek. Żadna z opisywanych tutaj strategii zakładów nie jest tajemnicą, ale ułatwi Ci obstawianie meczy.

Gracze, którzy nie przestrzegają tych strategii są określani jako płotki i amatorzy, jest to typ gracza na których bukmacherzy osiągają swoje zyski.

1. Zarządzanie kapitałem

Jeśli obstawiamy zakłady bukmacherskie, to należy odłożyć pewną część wygranych pieniędzy, które określamy jako kapitał., który można sobie pozwolić na grę u bukmachera. Podobnie jak przypadku każdej innej gry hazardowej, nie można stawiać pieniędzy na zakłady sportowe, które są nam niezbędne do życia (konsumpcja, opłata kredytów, rachunków itp). Jest to bardzo ważna zasada, aby nie stać się bankrutem.

Ogólna strategia zakładów polega na tym, aby grać za kwotę 1-5% całego kapitału przeznaczonego na grę. Ważne jest też, aby nie próbować odgrywać się na bukmacherze. Często zdarza się, że niektórzy typerzy czując pewną wygraną zwiększają stawkę na zakład. Niestety popełniają błąd i prowadzi to do jeszcze większej utraty pieniędzy. Typuj i obstawiaj w zależności o wielkości twojego kapitału i pozwól mu powoli zwiększać w miarę wygrywania zakładów.

2. Przemyśl i przeanalizuj każdy typ i kurs

Jest to najważniejsza strategia zakładów bukmacherskich. Zanim zaczniesz zakładać na swoją ulubioną drużynę, to pomyśl, bo według mnie to nie przyniesie zysku w dłuższym okresie, jeśli twoje ulubiona drużyna jest bez formy. Aby zarabiać na zakładach bukmacherskich należy wyszukiwać tylko wartościowe typy i kursy. Spójrz w statystki, sprawdź trendy, analizuj poprzednie mecze, wszystko co powinieneś zrobić aby mieć pewność, że twój typ jest wartościowy przed postawieniem zakładu.

3. Stawiaj najwyższe kursy

Ważnym krokiem do stania się zawodowym typerem bukmacherskim jest upewnienie się, że grasz najwyższe możliwe kursy dostępne na rynku. Oznacza, to że trzeba mieć konta w kilku a czasem u kilkunastu bukmacherów. Jeśli chcesz zarobić na określonej drużynie lub wyniku meczu musisz być pewny że jest to najwyższy możliwy kurs. Typowanie za każdym razem najwyższego kursu spowoduje, że po kilku lub kilkunastu typach będziemy mieli więcej pieniędzy.

Nie typuj niskich kursów stawiając bardzo duże pieniądze! To najczęstszy błąd graczy. Czy stawiając kursy z rzędu 1.40 po 1000zł jesteś w stanie cokolwiek zarobić? Nie. Aby wyjść na plus trzeba mieć co najmniej 75% skuteczność w tym przypadku.

Lepiej połączyć kilka pewnych typów z kursami 1.10-1.40 i uzyskać AKO: 3.00-6.00

Podsumowanie:

Powyżej przedstawiłem główne strategie gry za którymi musisz się stosować aby stać się graczem wygrywającym, ale jest też kilka innych wskazówek, które mogą Ci się przydać i pomogą wygrywaniu pieniędzy.

Po pierwszej możesz grać handicapami sportowymi ze sprawdzonymi systemami na zakłady sportowe.

4. Stawianie zakładów na domowych underdogów (drużyny, które grają u siebie i nie są faworytami)

Starą i popularną strategią gry jest postawienie na domowych underdogów. Jeśli outsider gra u siebie, to ma spore szanse na wygraną i przegranie złej passy. To jest teoria, która mówi, że drużyny nawet te słabe starają się lepiej grać u siebie. W innym artykule opisujemy dlaczego tak jest i często wykorzystujemy to w naszych płatnych typach bukmacherskich.

Ostatnią radę jaką przedstawie, to postawienie zakładu we właściwym czasie. Kursy spadają i rosną w miarę upływu czasu (na zakładach live). I można uzyskać wtedy lepszy kurs na naszego zakładu. Przewidywanie wyniku jest bardzo trudne, ale złapanie najlepszego możliwe kursu jest jak najbardziej możliwe.

Leave a Reply