Typy dnia

Typy dnia to kategoria typów bukmacherskich pożądana i poszukiwana przez każdego typera, niezależnie od tego czy jest graczem rekreacyjnym czy profesjonalnym inaczej nazywanym zawodowym. Wydawać by się mogło, że znalezienie takich typów nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy przejrzeć ofertę bukmachera i bez trudu można znaleźć typy o najwyższym współczynniku prawdopodobieństwa. Niektórzy gracze bukmacherscy określają je mianem “Typy bukmacherskie 100%“.

Typy dnia to nic innego jak typy bukmacherskie z danej dyscypliny sportowej (np. piłki nożnej), które mają największą szansę na trafienie. Sprawdzamy wszystkie mecze odbywające się danego dnia i wybieramy zakład, który naszym zdaniem ma największe prawdopodobieństwo wygrania. Nasz zespół ekspertów codziennie analizuje różne zakłady oraz kursy, korzystając z ogromnej wiedzy z typowania piłki nożnej. Chociaż nie możemy zagwarantować, że każdy typ wygra, wszystkie nasze prognozy dotyczące sekcji typy dnia są udostępnione w dobrej wierze.

Typy dnia udostępniamy jako typy bukmacherskie premium oraz w specjalnej sekcji płatne typy w formie zakładów ako i maxikombi. Możesz za opłatą dowiedzieć się jakie zakłady u bukmacherzy są według nas najpewniejsze. Zobacz wszystkie dzisiejsze typy bukmacherskie i wybierz coś dla siebie z dwóch grup typów płatnych lub darmowych od naszego zespołu typerów zawodowych.

Jak wybieramy typy dnia?

Kierujemy się różnymi kryteriami wybierając najlepsze typy bukmacherskie dnia. Przeglądamy wiele lig, sprawdzamy formę drużyn, informacje o kontuzjach, a także takie informacje jak statystyka – sprawdzamy czy typowany zespół jest mocny u siebie. Sprawdzamy zakłady, typy oraz rynki, mając pewność, że nasz typ może być zagrany z innymi i da dobry zwrot z postawionej stawki u bukmachera.

typy dnia

Typy dnia od zawodowego gracza bukmacherskiego

Nasze typy dnia publikujemy codziennie. Niezależnie czy to środek sezonu w lidze czy kolejny dzień w przerwie sezonu piłkarskiego w Europie. Nasi typerzy mają wiedzę na temat lig piłkarskich na całym świecie i mogą znaleźć typy na mecze rozgrywane w dowolnym miejscu na świecie – np. w Azji lub Ameryce Południowej.

Leave a Reply