Płatne typy

Płatne typy bukmacherskie i VIP Typy Premium – to rodzaj typów bukmacherskich kupujemy od zawodowych, profesjonalnych typerów i analityków bukmacherskich. Płatne typy są analizowane przez ludzi z bardzo dużym doświadczeniem w zakładach bukmacherskich. Posiadają wiedzę z zakresu statystyki, szacowania ryzyka, prawdopodobieństwa i znają się na dyscyplinie sportowej, którą typują. Znajdują argumenty i nie upublicznione informacje (insidery) na temat meczów i spotkań sportowych.

Płatny typ i typy premium można zakupić w formie pojedynczego typu, zakładu akumulacyjnego, zakładu systemowego, abonamentu miesięcznego, kwartalnego lub rocznego. Często najbardziej skuteczni typerzy oferują swojego płatne typy jako pojedyncze zdarzenia, zakłady lub pakiety typów na dany dzień. Wtedy trzeba płacić każdorazowo za każdy typ bukmacherski. Najbardziej odpowiednie i pewne płatne typy można kupić w monitorowanych serwisach, które mają sprawdzone i pewne archiwum typów sportowych. Należy unikać zakupów od sprzedawców oferujących typy bez własnej strony internetowej i rozgłaszających się tylko przez adres e-mail.

Darmową próbkę naszej wiedzy oraz umiejętności analitycznego poszukiwania wartościowych typów bukmacherskich znajdziecie na naszej stronie w sekcji darmowe typy bukmacherskie. Sprawdź jak typują prawdziwi zawodowi gracze bukmacherscy.

Nasza oferta płatnych typów dostępna jest na stronie głównej.

Korzystając z naszych płatnych typów bukmacherskich otrzymujesz:

  • Do kilku (zazwyczaj do 5) kuponów AKO i/lub zakładów maxikombi (systemowych). Dostęp jest jednodniowy, wiec dostajesz kupony na jeden dzień (popołudnie, wieczór i czasem na noc, rano następnego dnia, jeśli takie zakłady są).
  • Pomoc – jeśli masz problem z jakiś zakładem lub go nie rozumiesz.
  • Grasz u legalnych polskich bukmacherów, którzy wypłacają pieniądze na konto bankowe w przypadku wygranej do 15 minut. (lista bukmacherów z szybkimi wypłatami)
  • Naszą specjalizacją jest piłka nożna, ale często też znajdziesz na naszych kuponach typy z hokeja, koszykówki i z innych dyscyplin sportowych.

płatne typy bukmacherskie sierpień 2018

Dlaczego warto korzystać z płatnych typów bukmacherskich?

Płatne typy dają wiele zalet. Gracze oszczędzają swój czas i zamian otrzymują wartościowe typy – trafne profesjonalne typy bukmacherskie. Kupione przewidywania i typy są sprawdzone przez ludzi osiągających zysk od lat i zarabiających na zakładach. Otrzymujemy gwarancję otrzymania najlepszych typów na dany dzień. Osoby odpowiedzialne za ustalanie kursów dla bukmacherów często manipulują kursami, które mają skłonić graczy do obstawienie niewłaściwych typów.  Typerzy , którzy mają doświadczenie w układaniu kuponów AKO i zakładach systemowych (często określanych również jako maxikombi lub kombinacyjne) potrafią wyłapywać takie pułapki i pomijać je w swojej selekcji.

Kupuj typy tylko w renomowanych stronach i bez linków afiliacyjnych

Z tego powodu darmowe typy często mogą być niedźwiedzią przysługą. Brak linków afiliacyjnych jest postawą i gwarancją, że otrzymamy typy o najwyższej wartości i typerom typujących w danym serwisie zależy na naszych wygranych. Serwisy te nie będą otrzymywać pieniędzy i zysków z przegranych zakładów swoich klientów.

Afilianci to serwis oferujący wyłącznie darmowe typy i z reflinkami do bukmacherów. Taki serwis ma w interesie oferować darmowe typy, które nie wchodzą, bo dostaje pieniądze od bukmachera, ale tylko za przegrane kupony. Teraz wiecie czemu darmowe typy w takich serwisach nie wchodzą.

Dlaczego sprzedają płatne typy bukmacherskie zamiast sami je obstawić?

Dla początkujących graczy może wydawać się to dziwne. Skoro mają kurę niosącą złote jaja to powinni sami zakładać się u bukmachera i osiągać zysk. Niestety żaden bukmacher nie lubi graczy wygrywających i dąży to ich usunięcia ze swojego serwisu. Metody mają różne, zaczynając od limitowania stawek do zamykania kont takich typerów. Można zakładać fikcyjne konta na swoich znajomych i przyjaciół, ale ta metoda na długo nie wystarczy, bo i te konta zostaną zlimitowane i zamknięte. Później jedynym sposobem na zarobieniu na własnych typach jest ich sprzedaż innych graczom bukmacherskim. Tylko dlaczego gracze wygrywający prowadzą sprzedaż typów zamiast się sami założyć u bukmachera.

gracze wygrywający

Do niedawna część typów udostępnialiśmy w serwisie blogabet.com, ale przez to, że usunęli większość dostawców kursów i bukmacherów oraz często w ich systemach kursy na zdarzenia są lekko mówiąc zdeaktualizowane. Zdecydowaliśmy, że zaprzestajemy tam publikować swoje typy i całkowicie poświęcimy się na naszym serwisie bukmacherskim. Swoje typy będziemy teraz wysyłać naszym klientom (sekcja płatna) oraz zamieszczać również darmowe kupony ako.

Więcej o zakładach, kursach i podstawach bukmacherski dowiesz się innych artykułach dostępnych na naszej stronie internetowej -> trafnetypy.com

Obowiązuje regulamin serwisu. Zanim skorzystasz z jakiegokolwiek typu lub kuponu musisz go zaakceptować.

Leave a Reply