Piłka nożna

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na całym świecie i ogromny biznes w świecie zakładów bukmacherskich. Nasza strona oferuje typy na mecze rozgrywane we Europie, Azji, Ameryce, Afryce i wielu innych krajach. Nasze typy dotyczące piłki nożnej obejmują turnieje, ligi oraz puchary (krajowe, Ligę Mistrzów i Ligę Europy).

W naszych kuponach ako i maxikombi oferujemy różne rodzaje typów:

 • zwycięzca meczu,
 • obie drużyny strzelą (both teams to score),
 • strzelec gola,
 • handicap,
 • suma goli do przerwy
 • suma goli w meczu.

 

Typy bukmacherskie na dziś znajdziesz na stronie głównej. Najlepsze typy na mecze piłkarskie znajdziesz w naszych płatnych typach. Te możesz kupić zaglądając na naszą główną stronę. Oprócz tego mamy jeszcze darmowe typy na dzisiejsze mecze, które znajdziesz również na stronie.

Nasze prognozy i przewidywania dotyczące piłki nożnej oparte są o szczegółową analizę.

 

 

statystyka piłki nożnej

 

Statystyki piłkarskie

Statystyka zawsze może pomóc w prawidłowym wytypowaniu wyniku meczu. W ciągu ostatnich pięciu lat, wśród najlepszych lig w Europie najwięcej bramek strzelano w Bundeslidze. Ponad 56% rozegranych meczy kończyło się wynikiem co najmniej trzema strzelonymi bramkami. Jest to znacznie powyżej czterech pozostałych lig. We Francji tylko 47% meczy kończyło się strzeleniem minimum trzech goli.

 • Niemcy – Bundesliga – 56.2% powyżej 2.5 gola
 • Hiszpania – La Liga – 50.3% powyżej 2.5 gola
 • Francja – Ligue 1 – 47.3% powyżej 2.5 gola
 • Anglia – Premier League – 52.1% powyżej 2.5 gola
 • Włochy – Serie A – 52.2% powyżej 2.5 gola

Z ciekawostki można dodać, że we Francji 8% meczy kończyło się bez strzelenia bramki, w Hiszpania i we Włoszech było to 7.5% spotkań, a natomiast w Bundeslidze już tylko mniej niż 7% wszystkich rozegranych meczy nie strzelono żadnego gola.

 

Obstawianie piłki nożnej

Piłka nożna może być fajnym sportem na który warto postawić. Przy tak wielu kursach i rynkach dostępnych u bukmacherów można znaleźć własny sposób na obstawianie i zarobienie pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Niemal przez cały rok odbywają się jakieś imprezy piłkarskie. Sezon we większości ligach europejskich kończy się w maju, ale są też inne ligi i zawody piłkarskie, które odbywają się w miesiącach letnich. Oczywiście mam tu na myśli Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Copa America i wiele innych turniejów.
Ważnym aspektem do rozważenia jest charakter zawodów jaki obstawiasz. Zakłady na piłkę nożną w lidze mogą się różnić od piłki nożnej w turniejach, musisz o tym pamiętać stawiając zakłady.

Nasz przewodnik bukmacherski na piłkę nożną powinien Ci w tym pomóc. Przed postawieniem jakiekolwiek zakładu zalecamy przeczytanie naszego przewodnika po zakładach bukmacherskich, aby poznać strategię i techniki, które dadzą Ci większa szansę na wygranie obstawianego zakładu.

Rzućmy okiem na ważne aspekty o których musi wiedzieć typer bukmacherski

 •  Obstawiaj tylko typy, w których widzisz wartość.

Ważne jest aby stawiać tylko te zakłady, które uznajemy za wygrane.

 •  Typuj tylko konkretne ligi

Wiedza na temat ligi to potęga. Koncentrująć się na jednej lidze lub dyscyplinie sportowej dajesz sobie lepszą okazję do znalezienia dobrych typów bukmacherskich.

Porównaj kursy i każdego dostępnego bukmachera. Możesz również skorzystać z różnych promocji, aby zwiększyć swoją wygraną lub zmniejszyć swoją stawkę przy identycznej wysokości wygranej.

 • Śledź swoje archiwum zakładów

Archiwizowanie swoich zakładów daje Ci większe szanse na pokonanie bukmachera. Wiesz jak zachować kontrolę nad swoim depozytem i wiesz na któych typach oraz rodzajach zakładów wygrałeś najwięcej pieniędzy.

 • Obserwuj formę zespołu

Jak dobrze radzi sobie konkretny zespół? Czy napastnik jest w świetnej formie? A może obrona konkretnego zespołu stara się zachować czyste konto? Nie zawsze chodzi tylko o wyniki, ale o to jak dobrze drużyna zachowuje się w określonych fragmentach gry. Dotyczy to także stylu gry w jakim gra drużyna. Na przykład jeśli typowany zespół gra ofensywnie i zmierzy się z drużyną, która gra defensywnie. Wtedy szanse na wygranie drużyny, która gra na wysokiej linii są większe niż dla zespołu grającego na własnym polu karnym. To wszystko niezależnie od formy w której znajdują się oba zespoły.

 

pytanie

 

Jaki bukmacher do obstawianie piłki nożnej?

Jest mało prawdopodobne, abyś znalazł bukmachera, który nie posiada w swojej ofercie zakładów na piłkę nożną. Znaczy to tyle, że wybór bukmacherów jest ogromny. Na co zwrócić uwagę?

Kursy
Rodzaje zakładów / Rynki
Ligi / Rodzaje zawodów

Zacznijmy od kursów. Rzadko zdarza się, aby kursy znacząco się różniły, ale obstawiając ciągle niższe kursy niż maksymalnie dostępne na rynku zmniejszasz swoje wygrane. Tym samym twój depozyt na grę zamiast rosnąć (w porównaniu do najwyższych kursów) będzie się kurczył. W pewnym momencie może być wielokrotnie mniejszy niż w przypadku typowania zakładów i bukmachera, który oferował wyższe kursy na to samo zdarzenie.

Rodzaje zakładów – dobrym pomysłem jest znalezienie bukmachera, który oferuje szeroki wachlarz rynków i rodzajów zakładów. Jeśli wolisz obstawiać zakłady na over 1.5, to po co się zmuszać do typowania zakładów na zwycięzcę meczu?

Leave a Reply