Lista wiarygodnych serwisów

Lista wiarygodnych serwisów z typami bukmacherskimi

.

  1. Gotowe kupony AKO i VIP Typy Premium typują dla nas jedni z najlepszych typerów zawodowych w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Wspomagamy się informacjami zagranicznych typerów i z for zamkniętych (insidery, informacje niejawne).
  2. Blogabet -> http://blogabet.com – sprawdzony i dostępny od ponad 10 lat serwis zajmujący się tematyką płatnych typów. Można tam znaleźć również tysiące darmowych i monitorowanych blogów z dobrymi typami bukmacherskimi.
  3. BetExplorer -> https://betexplorer.com dobre i skuteczne typy głównie na piłkę nożną z różnych lig.

Natomiast listę wiarygodnych i licencjonowanych firm bukmacherskich na rok 2022 przyjmujących zakłady bukmacherskie znajdziesz tutaj.

.

.

.

Prawda o forach bukmacherskich:

Przestrzegam przed korzystaniem forum o tematyce bukmacherskiej. Bardzo ryzykowne jest korzystanie w takich stron internetowych i obstawiania zamieszczanych u nich typów bukmacherskich.

Zazwyczaj zasada działania opiera się o schemat:

Gracz ma zarejestrować się z linków afiliacyjnych i przegrać pieniądze na śmieciowych typach udostępnianych w działach tematycznych, konkursach lub typach udostępnianych przez innych zarejestrowanych graczy. Zazwyczaj są one pozbawionych wartości value. Obstawianie niskich kursów i typów single to miód na uszy dla ich właścicieli. Zarabiają oni na prowizji od przegranych pieniędzy. Dostają je w formie przelewów od bukmacherów.

Snują wizję zawodowego gracza, który obraca wysokimi stawkami na niskich kursach, a to jest kompletną bzdurą. Prawdopodobieństwa utraty pieniędzy jest wtedy dużo wyższe niż grając kupony AKO z wysokimi kursami (przedział kursów między 10 a 50). Dowód znajdziecie na naszym profilu ttp://typy-bukmacherskie.blogabet.com. Znacie typera, który obstawia zakłady pojedyncze z kursami 1.01-2.50, który ma yield większy niż +50%. Szczerze wątpię, aby taki w ogóle istniał.

Są finansowani przez firmy bukmacherskie i kierują się ich interesami, a nie graczami. Ci drudzy ich nie interesują i liczą się tylko przegrywane pieniądze na zakładach bukmacherskich. Powinni się określać sloganem “forum bukmacherów”, a nie forum bukmacherskie. Z tym drugim nie mają nic wspólnego poza nazwą.

Na forum praktycznie każda nazwa bukmachera automatycznie jest zamieniana na link do bukmachera z ukrytym linkiem afiliacyjnym. Stanowi to zysk dla właściciela forum jeśli gracz po jego odwiedzenia zarejestruje się na stronie bukmachera.