Wygrać z bukmacherem

Jak stać się postrachem bukmachera i seryjnie wygrywać kupony u bukmachera?
Czy wysoka skuteczność jest sposobem na zwycięstwo w zakładach bukmacherskich?
Co trzeba musi wiedzieć początkujący typer żeby skutecznie typować i obstawiać mecze?
Postaram wam się odpowiedzieć na te zagadnienia w kilku zdaniach.

1. Pewne typy bukmacherskie to podstawa sukcesu

Pewne typy bukmacherskie – wybieraj wartościowe typy z oferty bukmachera. Nigdy nie sugeruj się wysokością kursu. Niski kurs nie znaczy, że typ jest wartościowy i faworyt wygra mecz. Może być całkowicie odwrotnie, bukmacher celowo wystawił taki kurs wiedząc, że gracze będą go obstawiać. Świadomie zrobił z outsiderów faworytów spotkania. To jest taka alegoria w dużym uproszczeniu. Bo oczywistym jest, że bukmacher nie wystawi kursu np. 5.00 na FC Barcelonę gdy będzie grała z Rayo Vallecano i nie zrobi kursami z Rayo Vallecano faworytów. Ten schemat dotyczy mniej popularnych lig i drużyn sportowych.

Zawodowy gracz bukmacherski nigdy nie zakłada się na niskie kursy w meczach medialnych. Wyszukuje na rynku typy, które mają przeszacowane i zawyżone kursy. Tylko taki sposób obstawiania może przynieść co miesięczny zysk i dodatkowy dochód.

Unikaj popełniania częstych błędów.

bukmacher-fortuna
Fortuna – Polski legalny bukmacher

2. Wysoki kurs

Szukaj wysokie kursy tzn. za wysokich w stosunku do prawdopodobieństwa zdarzenia. Ja np. będąc zawodowym graczem bukmacherskim obstawiam tylko zakłady gdy np. na Barcelonę jest wystawiony kurs 4.00 i wyżej. Niższych kursów na zespół Barcelony nie warto typować i obstawiać. Każdy niższy kurs to jest pewna “porażka” i przegranie kuponu. Przy czym porażkę rozumiem typowanie i założenie się po bardzo nieopłacalnym kursie, gdzie prawdopodobieństwo jest niższe niż wystawiony kurs.

3. Nie strać tej szansy

Graj tylko dyscypliny i ligi sportowe, którymi się interesujesz. Ja nigdy nie patrze na kursy na darta, bo nie znam przepisów tej dyscypliny i nie wiem o co w niej chodzi. Jeśli ty nie interesujesz się baseballem, to go nie obstawiaj. Nie ważne, że twój specjalista i sprzedawca płatnych typów wysłał Ci ten typ i kurs. Nie zakładaj się, bo się na tym nie znasz.

Szansa istnieje i wykorzystaj płatne typy., ale bądź czujny. . Przeciwnym wypadku zrezygnuj z jego usług i wybierz innych zawodowych typerów.

Typowanie pewniaków nie przyniosło zysku żadnemu profesjonalnemu typerowi. Uwierz mi, że granie śmieciowych kursów nie jest warte twoich ciężko zarobionych pieniędzy.

4. Gwarancja zysku

Obstawianie płatnych typów przynosi zysk pod warunkiem, że grasz je ścisłe określonym strategią gry inaczej nazywanym systemem bukmacherskim. Chcesz zarobić? To stawiaj na wartościowe typy bukmacherskie, które obstawiają pogromcy bukmachera. Ty też możesz się stać pogromcom bukmachera pod warunkiem, że będziesz przestrzegał systemu bukmacherskiego.

6. Zapomnij o fixach, pewniakach oraz zakładach half time / full time (HT/FT).

To jest ściema i początkujący typerzy dają się na to nabierać. Naiwność początkujących typerów wykorzystują oszuści, aby łatwo zarobić na niewiedzy i braku doświadczenia typerów z małym stażem z zakładach sportowych. Wyłudzają oni pieniądze na losowe i nie sprawdzone kursy bukmacherskie.

Gwarancje zysku dają tylko obstawianie typów nazywanych valuebetami. Są to przeszacowane kursy w stosunku do swojego prawdopodobieństwa.

Poszerzaj swoją wiedzę na temat interesujących cie dyscyplin sportowych i lig. To przyniesie zysk w przyszłości i pozwoli ci zarabiać na zakładach bukmacherskich. Nie bój się kilka porażek nie spowoduje że staniesz się bankrutem. Wręcz przeciwnie pozwoli Ci nabrać odpowiedniego doświadczenia i wiedzy na temat prawdopodobieństwa i osiągania długoterminowego zysku.

7. Duże pieniądze od bukmachera

Mój system bukmacherski pozwoli Ci osiągać upragniony zysk przy grze na wysokie kursy z niskimi stawkami. Ryzyko porażki jest bardzo znikome. To skuteczna rozwiązanie na ogrywanie bukmachera i zarabianie pieniędzy. Jeśli będziesz odpowiednio dobierał stawki i kursy, to na pewno wygrasz i twoje finansowe się poprawią.

Zakłady sportowe to mogą być źródłem dochodu. Wystarczy się tylko schylić i pieniądze same wchodzą do portfela. Powodzenia w walce i ty staniesz się pogromcą bukmachera.

8. Nie graj singli po niskich kursach

W branży zakładów bukmacherskich pokutuje mit, że zawodowi gracze bukmacherscy obstawiają i grają zakłady pojedyncze (single). To jest nieprawda stawiając zakłady pojedyncze nie można wypracować skutecznej przewagi nad bukmacherem, jeśli te kursy są zbyt niskie – niższe niż 2.20.

Jeśli typer obstawia dobre zakłady i zdarzenia sportowe to może je łączyć w kupony akumulacyjne i przyniosą mu one większy zysk. Jeśli tak nie jest, to obstawiając te same zakłady na jako single po prostu wolniej będzie “bankrutował” i stąd powstał mit zawodowego gracza grającego tylko zakłady single. Dobry typer i gracz łączy swoje typy w kupony AKO i dzięki temu uzyskuje większy yield i zwrot z obstawiania zakładów bukmacherskich.

Leave a Reply