Legalni bukmacherzy

Od dnia 1 kwietnia 2017r. obowiązuje w Polsce zaktualizowana Ustawa Hazardowa z 2009r., która nakłada na operatorów i bukmacherów nowe zasady odnośnie przyjmowania zakładów sportowych nazywanych również zakładami bukmacherskimi lub wzajemnymi.

Każdy legalnie działający bukmacher w Polsce i na polskim rynku musi posiadać licencję (koncesję) wydawaną przez Ministra Finansów oraz pobierać 12 procentowy podatek od każdego przyjętego zakładu. Wszystkie wygrane powyżej 2280 złotych objęte są również 10 procentowym podatkiem od wygranych.

Przypominamy, że zakłady bukmacherskie mogą obstawiać tylko osoby pełnoletnie (powyżej 18 lat). Granie u bukmacherów bez licencji jest zakazane i podlega konsekwencjom prawnym. Obstawianie zakładów bukmacherskich może uzależniać.

Często zadajecie nam pytania typu: gdzie obstawiać mecz piłkarskie lub gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie. Prezentujemy wam listę legalnych i zaufanych bukmacherów, którzy nie narażą was na konsekwencje prawne oraz będą uczciwi wobec was czyli wypłacą wam należną wygraną. Z tym bywa równie u bukmacherów, zwłaszcza tych który nie posiadają licencji i działają nielegalnie. Chętnie przyjmują depozyty, ale już mniej chętni są do wypłacania wygranych.

Tylko legalni bukmacherzy – pamiętaj.

Legalni bukmacherzy online w Polsce – stan na rok 2023

sts_logo

betfan_logo

Bukmacherzy oferujący zakłady bukmacherskie i nie posiadający licencji Ministerstwa Finansów muszą być blokowali przez operatorów internetowych, a płatności na rzecz tych podmiotów są blokowane przez pośredników finansowych.

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce u podmiotów nie posiadających licencji wiąże się z odpowiedzialnością karną i finansową.

Zasady te obowiązują wszystkich obywateli, mieszkańców i rezydentów aktualnie przebywających na terytorium Polski.

Szybkie wypłaty wygranych w zakładach bukmacherskich

Pod tym linkiem zamieściliśmy legalnych bukmacherów, którzy wykonują szybkie wypłaty wygranych na konto bankowe. Już nie musisz czekać kilka dni na wypłatę wygranej – dostaniesz ją nawet w 5 minut – szybkie wypłaty wygranych u bukmachera.

Czy ta lista bukmacherów dostępnych w Polsce jest pełna?

Być może nie jest to pełna lista firm oferujących legalne i licencjonowane zakłady bukmacherskie w Polsce, ale z całą pewnością jest to lista bukmacherów, których możemy z czystym sumieniem polecić.