Wielu z was słyszało o zawodowych graczach bukmacherskich. Ile zarabia zawodowy typer i jakie obstawia zakłady? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie posiłkując się wiedzą jednego z najlepszych graczy zawodowych czerpiących zyski z typowania meczów.

Jak to jest zawodowo obstawiać zakłady bukmacherski i liczyć zyski z wygranych zakładów?

Dobry typer potrafi zarobić miesięcznie od co najmniej kilka tysięcy złotych. Górna granica praktycznie nie istnieje, bo niektórzy bukmacherzy przyjmują zakłady ze stawkami kilku tysięcy do kilkuset w dowolnej walucie.

Szukanie właściwej recepty na odpowiednie typowanie poprawnych wyników sportowych nie jest łatwe. Taki gracz musi mieć olbrzymią wiedzę na temat rachunku prawdopodobieństwa i odpowiednio szacować szanse na wygranie zakładu.

To jest właściwa odpowiedź na czerpanie zysków z analizowana meczy i wyszukiwanie największych przeszacowań w wśród kursów jakie wystawiają bukmacherzy.

Każdy chciałby umiejętnie odgadnąć wynik meczu.Lepiej umieć właściwie wskazać najlepszy typ z właściwym kursem. Mogą to być niskie kursy, ale również i wysokie kursy są wstanie przynieść właściwy cel.

Oczywiście oprócz typów i kursów potrzebujemy jeszcze odpowiednią strategię, bo bez tego nie będziemy mogli otrzymać odpowiednio wysokiego wskaźnika zwrotu, który  określa się jako yield. Jest to nic innego jak suma zarobionych pieniędzy w stosunku do pieniędzy zainwestowanych. Czyli jak zawodowy gracz bukmacherski ma yield wynoszący 70% to oznacza, że na każde postawione 100zł otrzymuje dodatkowo 70% czyli w sumie po obstawieniu 100zł otrzymuje razem 170zł. To nie jest magia tylko matematyka z elementami statystyki.

Podobne rozwiązania do zawodowego gracza bukmacherskiego stosujemy na swojej stronie. Także wyszukujemy najlepsze typy i kursy z oferty bukmacherów.

Jest tu pewien kruczek, bo takich typów nie można szukać w popularnych ligach. Trzeba je wynajdywać w mniej popularnych meczach (nie meczach medialnych). Nie jest nic dziwnego, że gracz taki woli zagrać ligę z Boliwii niż derby pomiędzy Barceloną a Realem. Ten drugi zakład z góry skazany jest na porażkę. Cała otoczka między tym spotkaniem spowoduje, że wynik będzie trudny do przewidzenia oraz oszacowania.

Innym fajnym typem jaki zagrałby bukmacherski gracz zawodowy jest granie meczy z Brazylii lub Argentyny. Nie pogardzi on także drugą ligą Czeską i niższymi klasami rozgrywkowymi. Granie mniej popularnych lig i dyscyplin potrafi przynieść niesamowity profit w naszym portfelu.

U nas znajdziesz najskuteczniejsze i najpewniejsze typy

Inwestorzy, którzy kupują tanie abonamenty raczej nie uzyskają profitu w długim okresie czasu.  Po obstawieniu takich typów nie możemy mieć problem wyjść na plus w długim okresie czasu i ledwo trzymamy się się ponad kreską. Często musimy dołożyć do interesu w przypadku abonamentów typów bukmacherskich. Tacy typerzy prowadzą swoje typy mniej rzetelnie i profesjonalnie.

Ze swojego doświadczenia polecam szukanie i obstawienia typów udostępnianych przez typerów i serwisy oferujące płatne typy, które w swojej ofercie mają typy premium.

Typy premium to najwyższa klasa wśród typów bukmacherskich. Każdy typer bukmacherski wie co to jest, ale ciężko dostrzec do takiego źródła typów. Tacy typerzy są poszukiwani na rynku bukmacherskim.

Podsumowując zawodowy gracz bukmacherski musi posiadać następujące cechy:

 • grać bez emocji,
 • mieć wysoki yield,
 • grać wysokie kursy ako z złożone z pewniaków lub wartościowych typów poparte faktami,
 • grać niszowe i mało popularne ligi,
 • mieć duży budżet,
 • grać systemem bukmacherskim,
 • może korzystać z wyszukiwarek kursów,
 • prowadzić monitoring swoich typów (np. w excelu, w programie księgowym),
 • nie bać się gry na mało popularne zdarzenia,
 • umieć dobrze oszacować kursy i prawdopodobieństwo granych kursów,
 • i przede wszystkim powinien osiągać taki zysk z zakładów aby nie musieć pracować na etacie lub nie musi prowadzić firmy,
 • zawodowy gracz bukmacherski osiąga bardzo wysokie zyski na swoich typach premium,
 • zawodowy gracz nie musi, ale może korzystać z usług płatnych typów bukmacherskich
 • zawodowy gracz nie jest amatorem i nigdy nie zagra meczu w rodzaju derby Real Madryt – Barcelona.

Leave a Reply