Kim są pogromcy bukmachera

Czy istnieją w internecie pogromcy bukmachera czyli gracze regularnie osiągający zysk grając i obstawiając zakłady przez internet? Gdzie ich znaleźć? Jaki stosują system bukmacherski do ogrywania bukmachera? Przytoczę wam wiele informacji, które pozwoloną na regularne osiąganie zysków i zarabianie pieniędzy na typowaniu wyników meczu.

Dlaczego większość graczy przegrywa pieniądze i nie zarabia w ogóle?

Każdy zawodowy gracz bukmacherski stosuje odpowiedni system bukmacherski do ogrywania bukmachera. Oprócz odpowiednich typów value należy również stosować odpowiedni system czyli dobieranie stawki do zakładu.
Najbardziej znane to płaska stawka, progresja oraz ciąg Fibonacciego. Każdy z tych trzech systemów dobierania stawki do zakładu gwarantuje osiągnięcie sukcesu i pokonanie bukmachera.
Należy rozumieć, że mając jedynie 10 złotych na grę nie staniemy się milionerami. Jednej osobie na setki tysięcy ludzi uda się zagrać zakład życia, który pozwoli wygrać przy niewielkiej sumie pieniędzy duża kwotę liczącą w setkach tysięcy jeśli nie miliony złotych. To jest zwykłe szczęście które zdarza się niezwykle rzadko.
Jeśli nie chcemy liczyć na fart, to musimy wykorzystać płatne typy, aby stać się pogromcami bukmacherów. Musisz określić sobie budżet jaki przeznaczysz na zakłady. Z tej kwoty grać stawką wynoszącą 2% i regularnie stawiać na valuebety.
Gracze często porzucają ten skuteczny sposób pokonania bukmachera, ponieważ wymaga on dużej cierpliwości do osiągania regularnego zysku. Ludzie stosujący system bukmacherski wygrywają dysponując niewielkimi pieniędzmi. Nie zostali zniecierpliwieni niskimi wygranymi i skrupulatnie gromadzili swoje środki do dalszej gry z bukmacherem. Niewielkie wygrane pozwoliły im stopniowo powiększać stawki na zakłady. Dziennie byli stanie gromadzić 10%, 40% czy nawet 120% swojego kapitału na dalsze inwestowanie u bukmachera.

US dollar in the Jeans Pocket

Sekrety pogromcy bukmachera:

– gwarancja zysku,
– profesjonalny system i bezstresowe zakładanie,
– 40% zysku dziennie.

 

Pogromcy bukmachera przeznaczają wszystkie wygrane na powiększenie kapitału i po wielu tygodniach oraz miesiącach zgromadzony budżet pozwala im na grę za wysokie stawki.
Z mojego doświadczenia wynika, że pogromcy bukmachera mają przepis na ogrywanie buków.

Mając odpowiednie valuebety i system musisz wygrywać i zarabiać na zakładach. Jasne, że typy value same nie przyniosą zysku trzeba jeszcze wystrzegać się emocji i stosować odpowiednią dyscyplinę. Jeśli nie jesteś słaby z matematyki staniesz się pogromcą bukmachera. Jeśli nie wiesz jakie typy sportowe są typami value to zainteresuj się płatnymi typami.
Typy zawodowych graczy bukmacherskich obok systemu oraz strategii są skuteczną bronią przeciwko bukmacherom i pozwolą wygrać oraz nie stracić pieniędzy.

Leave a Reply