🛒 VIP Typ Premium na 29.11.2023 (Typ dzienny)

Mając na uwadze wasze opinie i sugestie zdecydowaliśmy się wprowadzić nową ofertę gdzie będziemy wyszukiwać dla was pojedynczy VIP Typ Premium z kursem z przedziału 2.75 – 6.00. Część naszych klientów woli obstawić jeden kupon z jednym typem i dla nich wprowadziliśmy nową kategorie typów. Na waszą prośbę wprowadzamy również wersje na dzień i na noc tzn. VIP Typ Premium będzie oferowany na mecze rozgrywane w dzień i w porze nocnej. Typy oferowane na noc będą sporadycznie.

Dla nowych klientów przypominamy, że każdy VIP Typ Premium jest płatny oddzielnie. Nie jest to oferta abonamentowa.

vip typ premium

  • Cena za VIP Typ Premium na 29.11.2023 (Typ dzienny) wynosi: 150 PLN
  • Oferta ważna do 29.11.2023 do godziny 16:00
  • VIP Typ Premium 29.11.2023 (Typ dzienny) wysyłamy między godziną 16:00, a 17:00 na adres e-mail na który zarejestrowane jest konto Skrill.com z którego otrzymamy płatność. Typ otrzymacie co najmniej godzinę przed rozpoczęciem meczu.

Płatność przyjmujemy za pośrednictwem portfela online Skrill.com na adres e-mail:

Za pomocą portfela Skrill.com jest możliwa płatność przez BLIK, paysafecard, Przelewy24, Rapid – natychmiastowy przelew bankowy oraz płatności kartą. Skrill jest bezpieczny, gwarantuje natychmiastowy przelew i tym samym wykonanie naszej usługi jakiej jest dostarczenie typów naszym klientom.

Typujący u nas typerzy i analitycy mają wieloletnie doświadczenie w branży zakładów bukmacherskich. Nasi typerzy typują wiele dyscyplin sportowych w tym piłkę nożną, koszykówkę, piłka ręczną, hokej, tenis, siatkówkę. mniej popularne mecze i ligi.

Archiwum dla VIP Typy Premium z kursem z przedziału 2.75 – 6.00 prowadzimy tutaj.

Warto również śledzić naszą sekcję gdzie oferujemy darmowe typy bukmacherskie na stronie głównej. Nie wysyłamy za darmo VIP Typ Premium na próbę i dla sprawdzenia. Darmowe typy z dobrymi kursami są publikowane w sekcji do której daliśmy link powyżej.

Obowiązują nasze zasady i regulamin.