System gry na remisy

Ten system opracowałem po wielu bolesnych doświadczeniach z zakładami bukmacherskimi i okazał się strzałem w dziesiątkę. Rozmawiałem o nim z wieloma graczami i typerami, a później zacząłem próbować nim grać.

Zauważyłem, że wiele zakładów było przegranych ponieważ w meczu padł remis.

Wtedy pomyślałem:

a gdyby nie zacząć grać na remisy?

Oczywiście należy przyjąć jakieś założenie systemowe. Postanowiłem, że zacznę grać, że w 4 na 8 typowanych meczy zakończy się podziałem punktów czyli remisem.

Np. Jeśli postawić 35 zł (50gr na zakład systemowy, w sumie 70 zakładów) na 4 z 8 meczy (przy kursie 3.20) to:

przy 4 remisach otrzymasz zwrot ~50zł,

przy 5 remisach wygrasz 230zł,

przy 6 remisach – 750zł,

przy 7 remisach – 1800zł,

gdy poprawnie wytypujesz wszystkie remisy to wygrasz 3600zł.

 

Pewnie niektórzy z was uznają, że trudno poprawnie wytypować remisy, że wcale takie nie jest. Wystarczy kierować się instynktem i przeczuciem oraz trochę statystyki. Ci, którzy grają tym systemem i go wykorzystują np. wczoraj 28.05.2017 – Szwajcaria Super League – 3 remisy na 5 meczy, Norwegia Eliteserien 4 remisy na 7 meczy, Hiszpania La Liga2 3 remisy na 6 meczy..

Przynajmniej cześć z tych remisów była bardzo przewidywalna, bo drużyny chciały się podzielić punktami i dodatkowo miały napięty grafik meczów z powodu meczy pucharowych.

 

Grając systemem na remisy możemy użyć również zakładów systemowych jakie oferują bukmacherzy czyli podzielić jedną stawkę na zakład np. 3 z 8, 4 z 8, i oczywiście jakąś część minimalną stawki na zakład 8 z 8 gdybyśmy trafili wszystkie remisy na jednym kuponie systemowym. Oczywiście nie jest to koniecznie, bo nawet jeśli zagramy tylko zakład 3 z 8 to dostaniemy wygrane z każdego poziomu przy trafieniu 3 do 8 remisów z takiego kuponu, ale wtedy będą one niższe.

Leave a Reply