Typy dnia – 24.05.2017 – valuebety

Zasięgnęliśmy porady u typera zawodowego wczorajszymecz. Po dłuższej analizie meczów wystawionych przez bukmacherów odnalazł najbardziej dochodowe i pewne kursy z wysokimi kursami.

Pierwszy typ odnalazł na turniej ATP rozgrywany w Szwajcarii http://www.atpworldtour.com/en/tournaments/geneva/322/overview

Turniej rozpoczął się 21 maja, a własciwie, to jego kwalifikacje. Dzisiaj drugi mecz w turnieju rozegra tenisista urodzony w Serbii Janko Tipsarevic. Kończy on za miesiąc 33 lata. Zajmuje obecnie 61. miejsce w rankingu ATP. Wygrał dwa turnieje rangi Challenger rozgrywane w kwietniu. Były rozgrywane w An-Ning oraz Qingdao.

Dzisiaj o godzinie 15:00 podejmuje Niemca Cedrik-Marcel Stebe, który obecnie jest poza TOP300 i zajmuje 314. miejsce w rankingu.

W swojej karierze miał długą przerwę niemal trzyletnią i na korty wrócił 23 kwietnia 2016 roku na mecz ze swoim rodakiem Petrem Gojowczykiem, który wygrał.

Obecny sezon, po roku od powrotu na korty tenisowe, nie jest najlepszy, ale dzisiaj może to zmienić. Bowiem gra zawodnikiem, który musi bronić punktów zdobytych w turnieju wielkoszlemowym Roland Garros.

Serb jest zawodnikiem bardzo chimerycznym i mimo swoich tegorocznych triumfów, bo dzisiaj niespodziewanie odpaść z młodszym o 7 lat zawodnikiem.

Typ jaki proponuje na mecz miedzy Jankiem Tipsarevicem, a Cedrik-Marcel Stebe, to wygrana Stebe po kursie 3.95 wystawionym przez bukmachera Unibet.

stebe cedrik
Stebe Cedrik-Marcel

One thought on “Typy dnia – 24.05.2017 – valuebety

Leave a Reply