Darmowe typy na wtorek 13.06.2017

Data rozpoczęcia: 13.06.2017
Godzina 15:45
Dyscyplina:Piłka nożna, Eliminacje do Mistrzostwa Świata – Azja
Mecz: Syria – Chiny
Typ: Chiny
Kurs: 2.05

We wtorek analizujemy typ na spotkanie między Syria i Chinami w ramach rywalizacji i awansu na Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej, które odbędą się w przyszłym roku w Rosji. Goście pojedynku są mocno nie docenieni.

Wynika, to głównie z sensacyjnej porażki jaką doznali z dzisiejszymi gospodarzami w ubiegłym roku. Było to dokładnie 6 października 2016 roku, gdy w 54 minucie do bramki Chińczyków strzelił Mahmoudi Al Mawas. Na co dzień gra w mało znanym i mocno egzotycznej drużynie Umm-Salal. Po ponad 30 minutach okazało się, że była to bramka na wagę złota. Chiny nie zdołali ani wyrównać i tym bardziej wygrać tamtego spotkania. We wtorek podchodzą z innym nastrojem. Mają wielkie nadzieje oraz obiecują wygrać ten mecz. Chcą się ten sposób zrewanżować za tamten wynik meczu.

Chińskiej reprezentacji grają piłkarze z najlepszych drużyn w Państwie Środka: Zhi Xiao – Guanhzhou R&F, Yongpo Wang (Tianjin Quanjian), Hanchao Yu (Guangzhou Evergrande), Junmin Hao (Shandong Luneng), Bowen Huang (Guangzhou Evergrande), Hongbo Yin (Hebei), Mingjian Zhao (Hebei),Shenchao Wang (Shanghai SIPG), Ren Hang (Hebei), Zhipeng Jiang (Guangzhou R&F).

Proponujemy i polecamy jeszcze jeden typ oraz zakład na pojedynek Syria i Chiny

Typ: over 2.5
Kurs: 2.70

Życzy powodzenia oraz trafnych wyborów bukmacherskich.

Leave a Reply