System bukmacherski na piłkę nożną

Każdy gracz szuka sposobu, aby ograć bukmachera i znaleźć dobry system bukmacherski. Przedstawiem wam najprostszy i zarazem najlepszy system na zakłady piłki nożnej na którym można zarobić pieniądze.

Szukaj valuebetów

Im dłużej typujesz tym trudniej odnaleźć Ci się w środowisku zakładów bukmacherskich. Musisz patrzeć i oceniać szanse na zwycięstwo. Najlepiej szukać typów niedowartościowanych przez bukmachera, gdzie szanse na zwycięstwo ocenił zbyt nisko (wysoki kurs w stosunku do wysokiego prawdopodobieństwa). Bardzo łatwo jest wyliczyć prawdopodobieństwo jakie daje bukmacher na typ. Wystarczy, że podzielić liczbę jeden przez oferowany kurs np. jeśli bukmacher daje kurs na Barcelonę 1.20, to dzielimy 1 przez 1.20. Otrzymujemy liczbę w procentach wynoszącą 83% i tykie prawdopodobieństwo określa bukmacher przy kurs 1.20 na Barcelonę. Jeśli chcesz zarabiać długoterminowo, to twoje szacowane prawdopodobieństwo musi być wyższe niż daje bukmacher. Najlepiej szukać wartościowych typów (valuebet) przy wysokich kursach np. 4.00. Wtedy bukmacher daje 25% prawdopodobieństwa, że dany zespół wygra. Jeśli my dajemy na takie zdarzenie kurs 50%, to znaczy, że bukmacher nie docenił określonej drużyny. Typując i obstawiając taki typ uzyskamy wysoki wskaźnik yieldu.
Nie jest to łatwa strategia gry, ponieważ trzeba posiadać bardzo dużą wiedzę odnośnie dyscypliny sportu jaką obstawiamy.

soccer-kick-goal-kickoff-1280

System na over / under 2.5

Jest to jedna z najprostsza taktyka na zakłady bukmacherskie. Trzeba zdecydować, czy chcemy założyć się czy drużyna strzeli powyżej czy poniżej linii jaką wystawił bukmacher. Są tutaj dwie możliwości albo będzie 0, 1 i 2 bramki lub 3 i więcej goli. Należy szukać w statystykach średnią sumę goli zdobywaną przez obie drużyny grające w meczu. Później obliczamy średnią liczbę goli dla całego meczu i konfrontujemy ją z kursem wystawionym przez buka. Na przykład jeśli pada średnia liczba goli 2.7 i kurs na zdarzenie wynosi 3.00, to jest to solidny i dobry valuebet. Jeśli będzie solidnie wykonywać naszą pracę, to przyniesie bardzo duży profit.

System gry na mecze pucharowe

Tego systemu bukmacherskiego używam tylko w meczach pucharowych w krajowych rozgrywkach. Wybieram np. Polski Puchar i patrze na drużyny z pierwszej ligi którym nie zależy na zdobycie mistrza pucharu. Wtedy trener wystawia drugi lub trzeci garnitur zawodników rezerwowych, którzy będą grać z trzecią lub czwartą ligą. Na drużynę outsiderów czy drużynę z niższej ligi bukmacher wystawia wysoki kurs nie uwzględniając gorszego wystawionego składu faworytów meczu. Zakładam się wtedy na bardzo wysoki kurs wystawiony na underdoga. Szanse na trafienie są bardzo wysokie, często gram z podpórką czyli uwzględnieniem remisu. Kurs na takie zdarzenie również bywa wysoki, gdy na faworytów wynosi poniżej 1.20. Mój Yield przy w tym systemie wynosi powyżej 50%, wiec ten system bukmacherski jest bardzo skuteczny i przynosi duży dochód.

Leave a Reply