Azerbejdżan – Szwecja – Analiza i Typy Bukmacherskie ⚽️🏆

16 listopada 2023 roku, na Tofiq Bahramov Stadium w Baku, między Azerbejdżanem a Szwecją odbędzie się 9. kolejka eliminacyjna Euro 2024. Mecz ten nie ma już kluczowego znaczenia dla perspektywy awansu obu drużyn, ale pozostaje fascynującym widowiskiem dla miłośników piłki nożnej. Zostań z nami, sprawdź nasze typy i przewidywania na ten mecz, a także porównaj kursy bukmacherskie.

Szwecja, Fotografia: Instagram.com/swemnt

Azerbejdżan – Szwecja: Przewidywania i Typy 👀💡

Mimo że Szwedzi nie mają już matematycznych szans na awans, wciąż mogą pokazać godne pożegnanie z eliminacjami. Do końca zmagań tracą dziewięć punktów do drugiego miejsca, zajmowanego przez Austrię. Azerbejdżan, będąc na czwartym miejscu, ma sześć punktów po sześciu meczach, punktując tylko z Estonią. Z drugiej strony, ich pierwsze starcie ze Szwedami skończyło się porażką 0-5. Czy będą w stanie odzyskać honor grając przed własną publicznością?

Kursy Bukmacherskie na Mecz Azerbejdżan – Szwecja 💰📈

Kursy bukmacherskie na ten mecz prezentują się następująco: Azerbejdżan – 8.15, Remis – 4.70, Szwecja – 1.42. Bukmacher STS przewiduje, że Szwecja ma największe szanse na zwycięstwo.

Statystyki i Ostatnie Wyniki 📊🔢

W przeszłości, Azerbejdżan wygrał 1 z 5 poprzednich meczów eliminacji Euro 2024, natomiast Szwedzi wygrali 2 z 5 swoich poprzednich starć. Czy te statystyki wpłyną na wynik nadchodzącego meczu? O tym przekonamy się 16 listopada.

Przewidywane Składy Drużyn 🏃‍♂️⚽️

Azerbejdżan: Mahammadaliyev – Cafarquliyev, Krivotsyuk, Haghverdi, Mammadov, Bayramov – Isyaev, Diniyev, Makhmudov – Shedayev, Dadasov

Szwecja: Olsen – Augustinsson, Helander, Lindelof, Wahlqvist – Forsberg, Ekdal, Cajuste, Svanberg – Gyokeres, Kulusevski

Czy przewidywane składy wpłyną na wynik meczu? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy już wkrótce.

Leave a Reply