🏆 Wielkie starcie w Saudi Pro League: Al-Ahli kontra Al-Riyadh! 🏆 – typy, kursy, analiza

Już w najbliższą niedzielę, 5 listopada 2023 roku o godzinie 19:00, dojdzie do emocjonującego starcia pomiędzy dwoma zespołami Saudi Pro League: Al-Ahli i Al-Riyadh. Sprawdź nasze typy, kursy i zakłady na to spotkanie!

💪 Silna pozycja Al-Ahli 💪

Al-Ahli, mimo iż jest beniaminkiem w lidze, to już teraz plasuje się w czołówce, zajmując piąte miejsce w tabeli. Kluczowym momentem dla drużyny było intensywne okno transferowe latem, dzięki któremu zespół wzmocnił się i zaczął prezentować ofensywny styl gry. Jednakże, formacja obronna Al-Ahli ma swoje niedostatki, które stają się bardziej widoczne podczas starć z mocniejszymi przeciwnikami.

Al Ahli
Al Ahli, Fotografia: Getty Images

⚽ Al-Riyadh walczy o utrzymanie ⚽

Al-Riyadh, podobnie jak Al-Ahli, jest beniaminkiem ligi, ale jego cel na ten sezon to utrzymanie się w elicie. Obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli, a największym problemem drużyny jest defensywa, co widać po 24 straconych golach.

📊 Statystyki i wyniki 📊

Ostatnie pięć meczów ligowych Al-Ahli to dwie wygrane, jeden remis i dwie porażki, w tym przegrana z Al-Hilal 1-3. Z kolei Al-Riyadh wygrał dwa z pięciu ostatnich meczów, zremisował jeden i przegrał dwa. Ciekawostką jest to, że 7 z 10 ostatnich meczów Al-Ahli oraz 5 z 7 ostatnich meczów Al-Riyadh kończyło się wynikiem obu drużyny strzelają bramki (BTTS) oraz powyżej 2,5 gola.

🤔 Typy bukmacherskie i kursy 🤔

Bukmacherzy wskazują Al-Ahli jako zdecydowanego faworyta tego meczu, ale kurs na wygraną gospodarzy jest bardzo niski. Warto więc rozważyć inne opcje zakładów, takie jak BTTS czy over 2,5 gola. Kursy na spotkanie prezentują się następująco:

  • Al-Ahli: 1.21
  • Remis: 6.65
  • Al-Riyadh: 11.25

Czy Al-Riyadh zdoła sprawić niespodziankę i pokonać Al-Ahli? Sprawdź nasze typy i postaw zakład!

Leave a Reply