Typy sportowe na ostatnią kolejkę Ekstraklasy 2016/2017

Dobiegliśmy do końca sezonu ligowego Ekstraklasy 2016/2017. Szanse na zdobycie korony oraz tytułu Mistrza Polski mają Legia Warszawa, Jagiellonia, Lech Poznań oraz Lechia Gdańsk. Największe szanse posiada Legia Warszawa, która na swoim koncie zgromadziła do tej pory 43 punkty. Jej rywale mają o dwa oczka mniej.

Rywalizacja w ostatniej kolejce odbędzie się pomiędzy tymi czterema zespołami – Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z Lechią Gdańsk, a Jagiellonia będzie gościć Lecha Poznań. Zapowiada się wielkie widowisko i goli w ostatniej kolejce nie powinno zabraknąć. Nasi typerzy wzięli po lupę te mecze i znaleźli takie wartościowe typy bukmacherskie – valuebety

legia warszawa 04.06.2017 typy

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk

Typ: over 1.5 w 1. połowie

Kurs: 2.65

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk

Typ: over 2.5 w 1. połowie

Kurs: 6.75

Jagiellonia – Lech Poznań

Typ: over 1.5 w 1. połowie

Kurs: 3.00

Jagiellonia – Lech Poznań

Typ: over 2.5 w 1. połowie

Kurs: 8.50

 

Myślimy, że żadna z drużyn nie będzie kalkulować i grać asekuracyjnie, bo to nie metoda na zwycięstwo i zdobycie trofeum. Od pierwszych minut meczu ruszą do ataku, aby zdominować przeciwnika i strzelić niezbędnego do zwycięstwa gola. Każda z czterech drużyn posiada wybitnych strzelców oraz piłkarzy, którzy są w stanie sforsować obronę i bramkę przeciwnika. Powodzenia.

Leave a Reply