Pakiet płatnych typów na 08.07.2017

Oferujemy od 5 dni nowy system typowania, który udostępniamy jako pakiet płatnych typów na konkretny dzień. Do tej pory uzyskaliśmy bilans dodatni w czterech dniach. W czwartek uzyskaliśmy yield na poziomie +66%, a w piątek niestety zanotowaliśmy minus na poziomie -25%.

Nasze archiwum pakietu płatnych typów oraz pojedynczych płatnych typów (singli oraz ako, które oferowaliśmy przed zmianą systemu typowania) może zobaczyć tutaj: archiwum typów.

Przeszliśmy na system pakietu czyli oferowania większej liczby kuponów (AKO oraz singli) w celu dywersyfikacji czyli minimalizacji ryzyka straty. W tym przypadku lepiej szacujemy prawdopodobieństwo i czynniki losowe w czasie meczu mają mniejsze znaczenie (np. kontuzja zawodnika, czerwona karta w piłce nożnej itp. itd.).

Nasz aktualny pakiet płatnych typów na sobotę 08.07.2017, poznaj szczegóły:

skrill płatne typy

  1. Kupując pakiet płatnych typów bukmacherskich zgadzasz się z naszym regulaminem.
  2. Płatność można dokonać do 08.07.2017 do godziny 12:00.
  3. Za kwotę 200 PLN przelaną na konto Skrill (adres do płatności podany w logo Skrill) otrzymujesz wyselekcjonowane typy na 08.07.2017. Każdy typ i kupon AKO z pakietu będzie miał kurs od 2.00 do 5.00.
  4. Typy będą wysyłane po godzinie 12:00 na adres e-maila z którego otrzymaliśmy płatność na konto Skrill. Typy mogą być wysłane w dwóch lub trzech mailach w pewnym odstępie czasowym. Należy monitorować swoją skrzynkę pocztową.
  5. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć wam najlepsze typy. Sprawdź archiwum typów.

Leave a Reply